ATP-toernooi van Rosmalen 1999
ATP-toernooi van Rosmalen 1999 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Heineken Trophy | ||||||
Editie | 1999 (10e editie) | ||||||
Stad, land | Rosmalen, Nederland (formeel: 's-Hertogenbosch) | ||||||
Locatie | Autotron | ||||||
Datum | 14–20 juni | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 500.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 16 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | gras, buiten | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Rosmalen | ||||||
Winnaar enkel | Patrick Rafter | ||||||
Winnaars dubbel | finale geannuleerd | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Rosmalen 1999 (met de officiële naam Heineken Trophy) werd van 14 tot en met 20 juni gespeeld op de grasbanen van Autotron in de Nederlandse plaats Rosmalen. Internationaal stond het toernooi bekend als het toernooi van 's-Hertogenbosch.
Zie Tennistoernooi van Rosmalen 1999 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Door slechte weersomstandigheden werd de dubbelspelfinale tussen Ellis Ferreira/David Rikl en Leander Paes/Jan Siemerink geannuleerd.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Jevgeni Kafelnikov | 1 | afgemeld | |
2. | Patrick Rafter | 2 | winnaar | |
3. | Richard Krajicek | 5 | kwartfinale | Tommy Haas |
4. | Karol Kučera | 14 | halve finale | Andrei Pavel |
5. | Tommy Haas | 17 | halve finale | Patrick Rafter |
6. | Jonas Björkman | 32 | kwartfinale | Karol Kučera |
7. | Jan Siemerink | 34 | eerste ronde | John van Lottum |
8. | Bohdan Ulihrach | 40 | eerste ronde | Nicklas Kulti |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
finale | ||||
Andrei Pavel | 6 | 67 | 4 | |
2 | Patrick Rafter | 3 | 7 | 6 |
Bovenste helft
eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
LL | K Ivanov-Smolensky | 2 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||
Q | K Braasch | 6 | 68 | 6 | Q | K Braasch | 1 | 2 | |||||||||||||||||
A Di Pasquale | 2 | 2 | A Pavel | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
A Pavel | 6 | 6 | A Pavel | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
R Schuttler | 4 | 4 | N Kulti | 6 | 3 | 63 | |||||||||||||||||||
J Tarango | 6 | 6 | J Tarango | 6 | 5 | 4 | |||||||||||||||||||
SE | N Kulti | 7 | 6 | SE | N Kulti | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
8 | B Ulihrach | 62 | 4 | A Pavel | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | K Kučera | 6 | 7 | K Kučera | 64 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
P Wessels | 2 | 5 | 4 | K Kučera | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
A Dupuis | 3 | 6 | 5 | S Schalken | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
S Schalken | 6 | 3 | 7 | 4 | K Kučera | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
J Kroslak | 6 | 6 | 6 | J Björkman | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | R Wassen | 4 | 2 | J Kroslak | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | M Menzler | 0 | 3 | 6 | J Björkman | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | J Björkman | 6 | 6 |
Onderste helft
eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
5 | T Haas | 61 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Q | R Sluiter | 7 | 3 | 2 | 5 | T Haas | 7 | 6 | |||||||||||||||||
D Vacek | 6 | 6 | D Vacek | 66 | 1 | ||||||||||||||||||||
H Dreekmann | 2 | 2 | 5 | T Haas | 7 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | D van Scheppingen | 6 | 3 | 62 | 3 | R Krajicek | 63 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
V Santopadre | 3 | 6 | 7 | V Santopadre | 3 | 61 | |||||||||||||||||||
D Sanguinetti | 4 | 4 | 3 | R Krajicek | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
3 | R Krajicek | 6 | 6 | 5 | T Haas | 2 | 5 | ||||||||||||||||||
7 | J Siemerink | 4 | 6 | 3 | 2 | P Rafter | 6 | 7 | |||||||||||||||||
J van Lottum | 6 | 4 | 6 | J van Lottum | 5 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | D Rikl | 6 | 3 | 4 | K Carlsen | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
K Carlsen | 1 | 6 | 6 | K Carlsen | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
M Damm | 6 | 7 | 2 | P Rafter | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
O Stanoytchev | 3 | 67 | M Damm | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
P Haarhuis | 6 | 65 | 3 | 2 | P Rafter | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | P Rafter | 4 | 7 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste teams
Nr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Paul Haarhuis Daniel Nestor | 16 | halve finale | Leander Paes Jan Siemerink |
2. | Ellis Ferreira David Rikl | 30 | finale | niet gespeeld wegens regen |
3. | Jonas Björkman Nicklas Kulti | 36 | halve finale | Ellis Ferreira David Rikl |
4. | Martin Damm Cyril Suk | 49 | kwartfinale | Leander Paes Jan Siemerink |
Toernooischema
eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||||||||||||||||
1 | P Haarhuis D Nestor | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | S Noteboom R Wassen | 4 | 2 | 1 | P Haarhuis D Nestor | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
B Talbot J Tarango | 6 | 6 | B Talbot J Tarango | 6 | 62 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | S Schalken J van Lottum | 3 | 4 | 1 | P Haarhuis D Nestor | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
4 | M Damm C Suk | 7 | 6 | L Paes J Siemerink | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
B Coupe D Roditi | 5 | 3 | [10] | 4 | M Damm C Suk | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
A Florent D MacPherson | 62 | 4 | L Paes J Siemerink | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
L Paes J Siemerink | 7 | 6 | L Paes J Siemerink | ||||||||||||||||||||||
Q | A Pavel D Sanguinetti | 3 | 3 | 2 | E Ferreira D Rikl | ||||||||||||||||||||
D Bowen V Santopadre | 6 | 6 | D Bowen V Santopadre | 5 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | T Kempers P Wessels | 7 | 5 | 5 | 3 | J Björkman N Kulti | 7 | 6 | |||||||||||||||||
3 | J Björkman N Kulti | 5 | 7 | 7 | 3 | J Björkman N Kulti | 3 | 67 | |||||||||||||||||
C Haggard R Koenig | 4 | 4 | 2 | E Ferreira D Rikl | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
A Kitinov F Montana | 6 | 6 | A Kitinov F Montana | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
P Nyborg P Vízner | 64 | 2 | 2 | E Ferreira D Rikl | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | E Ferreira D Rikl | 7 | 6 |
Externe links
- (en) Toernooischema ATP
- (en) Toernooischema ITF